Skip Navigation LinksStrona domowa

Skip Navigation Links.
 
Witaj w Programie Wirtualny Zootechnik!  
Odwiedź nasz kanał na YouTube! Znajdziesz tam filmy przedstawiające możliwości programu!  
 
 
Posiadasz już konto w programie?
Zaloguj się
 
Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo
Utwórz nowe konto
 
 
 
 
2017-01-28
Bank nasienia - nowa funkcjonalność w systemie WirtualnyZootechnik.pl
Mamy przyjemność poinformować, że uruchomiliśmy nową funkcjonalność - Bank nasienia. Moduł ten pozwoli hodowcom na zarządzanie obrotem nasieniem buhajów na fermie. Oto kilka korzyści jakie daje Ci nowy moduł:
1) Usprawnienie obrotu nasienia na fermie poprzez eliminację dokumentów papierowych
2) Oszczędność czasu i pracy poprzez automatyczne generowanie zaświadzczeń unasiennienia i rejestru unasiennień
3) Eliminacja pomyłek podczas wypisywania kwitów - wszystko uzupełnia się automatycznie
4) Szybki wgląd w stan nasienia na fermie
5) Szybki podgląd aktualnej wyceny buhajów, których nasienie znajduje się w banku
6) Połączenie nowego modułu z aplikacją Farm Manager. Dzięki temu podczas wprowadzania pokryć poprzez aplikację, będziesz miał możliwość wyboru spośród buhajów dostępnych w banku
7) Automatyczna aktualizacja banku nasienia po wprowadzeniu każdego pokrycia
8) Możliwość zarządzania kosztami inseminacji
10) Przede wszystkim - OSZCZĘDNOŚĆ CZASU na ręczne wypisywanie zaświadczeń i rejestrów. Podczas wprowadzania pokryć w programie WirtualnyZootechnik.pl lub w aplikacji WirtualnyZootechnik Farm Manager, zaświaczenia unasiennienia są generowane automatycznie. Wystarczy je co jakiś czas wydrukować i przekazać dostawcy nasienia.
Więcej aktualności
 
 
 
 
 
Wirtualny Zootechnik to system do zarządzania stadem online w skład którego wchodzą:
WirtualnyZootechnik.pl   Aplikacja webowa działająca w przeglądarce internetowej. Jest to program podstawowy służący do szczegółowego zarządzania stadem.
     
WirtualnyZootechnik Farm Manager   Aplikacja mobilna działająca na telefonach z systemem Android. Jest to aplikacja uzupełniająca do programu podstawowego. Aplikacja posiada najczęściej używane funkcje programu WirtualnyZootechnik.pl i służy do codziennej pracy bezpośrednio w oborze. Dzięki technologii zbliżeniowej pozwala na identyfikację zwierzęcia po zbliżeniu telefonu do kolczyka zwierzęcia. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o aplikacji WirtualnyZootechnik Farm Manager
 
Jedyne co jest potrzebne do działania systemu to połączenie z internetem i aktywne konto. Całkowity koszt pełnej wersji systemu WirtualnyZootechnik to 200zł netto/rok (246zł brutto). Opłata jest niezależna od wielkości stada!!! W cene abonamentu wliczony jest dostęp do programu internetowego WirtualnyZootechnik.pl, dostęp do aplikacji mobilnej WirtualnyZootechnik Farm Manager oraz pomoc techniczna, jak również okresowe aktualizacje. Jedyny koszt jaki ponosi użytkownik to abonament roczny!!! Aby sprawdzić możliwości systemu zarejestruj się za darmo! Po zarejestrowaniu konta będziesz miał dostęp do wersji demonstracyjnej programu. Jeżeli program będzie spełniał twoje oczekiwania, wystarczy że zamówisz pełną wersję korzystając z formularza dostępnego w programie po zalogowaniu się.
 
 
 
 
   
Wirtualny Zootechnik to nowoczesny program do zarządzania stadem bydła mlecznego.  
Jest to jedyny program, łączący 4 najważniejsze aspekty prowadzenia stada bydła mlecznego, a mianowicie:  
1) Organizacja i zarządzanie stadem ze szczególnym naciskiem na organizcję rozrodu bydła.  
2) Żywienie - czyli zarządzanie paszami i możliwość układania dawek pokarmowych w najlepszym systemie żywienia INRA  
3) Ekonomika prowadzenia stada bydła mlecznego - czyli zarządzanie kosztami i przychodami oraz wyliczenia ekonomiczne  
4) Generowanie dokumentacji niezbędnej do ARiMR - czyli prowadzenie księgi rejestracji bydła jak również wydruk zgłoszeń i księgi  
   
Połączenie tych wszystkich aspektów tworzy jedyny tak kompleksowy program do zarządzania stadem jakim jest Wirtualny Zootechnik. Dzieki niemu już nigdy nie będziesz musiał pamiętać co kiedy ma się wydarzyć. O wszystkich zdarzeniach będzie informował Cię Twój Wirtualny Zootechnik. Wirtualny Zootechnik to oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki połączeniu modułu żywieniowego z systemem do zarządza stadem uzyskujemy unikatowy program pozwalający na optymalizację żywienia na poziomie całego stada, nie tylko pojedyńczych sztuk. Połączenie tego wszystkiego z modułem ekonomicznym pozwala natomiast optymalizować prowadzenie stada aby uzyskać jak największy zysk. Wydruki księgi rejestracji bydła i zgłoszeń do ARiMR pozwalają natomiast oszczędzić czas i zmninimalizować ilość pomyłek przy ich wypełnianiu Mimo wielu możliwości, Wirtualny Zootechnik jest programem wyjątkowo prostym i intuicyjnym w obsłudze. Jest to program działający on-line, więc korzystać z niego może każdy, kto ma dostęp do internetu. Nie trzeba nic intalować, nie trzeba się martwić o utratę danych w wyniku awarii komputera, nieważne z jakiego urządzenia i jakiego systemu operacyjnego używasz, program Wirtualny Zootechnik do działania wymaga jedynie połączenia z internetem!  
   
Jak to działa?  
Kliknij w powyższy link, aby dowiedzieć się jak rozpocząć pracę z programem.  

 
 
 
 
 
 
Design by © Timon    Kontakt    Regulamin    Projekty Unijne