Polityka prywatności

Oprogramowania WirtualnyZootechnik.pl i aplikacji mobilnej WirtualnyZootechnik Farm Manager

1. Niniejszy dokument opisuje politykę prywatności Oprogramowania WirtualnyZootechnik.pl i aplikacji mobilnej WirtualnyZootechnik Farm Manager, zwanych dalej „Systemem”.

2. Dane Użytkownika Systemu przetwarzane są przez Agro Innovations Center Paulina Taraska z siedzibą w Lipnice 50, 99-414 Kocierzew, NIP 834-180-62-57, będącą w odniesieniu do danych osobowych użytkowników administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

3. Użytkując System i zakładając Konto użytkownika, Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych i akceptuje Regulaminy zamieszczone na stronie internetowej https://www.wirtualnyzootechnik.pl.

4. Dane wprowadzone w Systemu Użytkownika nie są widoczne ani dostępne w innych Aplikacjach, przypisanych do innych Użytkowników.

5. Podczas używania Systemu, oprócz danych wprowadzanych przez Użytkowników, mogą być również zbierane w sposób automatyczny dane dotyczące m.in. położenia, dane urządzenia, typu systemu operacyjnego.

6. Wszystkie dane przesyłane przez sieć Internet są szyfrowane w celu uniemożliwienia ich odczytania.

7. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

8. W przypadku naruszenia Regulaminu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, dane mogą zostać udostępnione organom wymiaru sprawiedliwości.

9. W celu zapewnienia technicznego działania aplikacji i zapewnienia trwałości danych, dane mogą zostać kopiowane, zwielokrotniane i przechowywane na serwerach znajdujących się w serwerowniach obsługiwanych przez podmioty trzecie, świadczące usługi przechowywania i zabezpieczania danych dla Usługodawcy.

10. Wszystkie dane przechowywane są na serwerach znajdujących się na terenie Unii Europejskiej.

11. W przypadku braku zgody na niniejszą politykę prywatności nie korzystaj z Systemu.

12. Usługodawca zastrzega sobie prawo zmiany polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej na polityki prywatności na stronie https://www.wirtualnyzootechnik.pl.